KURUMSAL

VİZYON

Amacımız yüksek kalite standartlarında üretim yaparak müşteri memnuniyetini sağlamak ve talepleri en iyi şekilde karşılamaktır.

İçinde bulunduğumuz piyasa şartları bize şunu gösterdi, Kalite=Kalıcılık.

Çelik kapı, apartman kapısı, bina giriş çelik kapısı,villa kapısı üretimi yapan imalatçı firmalar arasında müsbet yönde oluşmuş haklı ünü ile 3K ÇELİK KAPI en üst seviyede kalite ve 10 yıl koşulsuz garantili kapılar sunmaktadır.

Firma olarak orta sınıf ve lüks sınıf çelik kapı imalatına ağırlık vermiş bulunmaktayız. 3K Çelik Kapı olarak, belirlediğimiz salt kalite odaklı üretim stratejisine sebep olarak ekonomik rekabet ortamını daha adil bir zemine çekme çabası olarak nitelemektedir.

Bunların yanında proje bazında gelen talepleride değerlendiren 3K ÇELİK KAPI, özel proje fiyatları ile müşteri maliyetlerini çok makul seviyelerde tutmaktadır.

IMG_20200523_185404_635[1]
IMG_20200523_185908_320[1]

MİSYON

1998 yılında faaliyete başlayan firmamız sektörde ilklere öncülük ederek tüketicisini kaliteli ve güvenli ürünlerle buluşturmayı hedeflemek ve hizmet etmektir.

Özel ve butik imalat odaklı imalat stratejimizin yanı sıra, ihracata yönelik imalat ve proje bazında imalat da ara vermeden devam etmektedir.

Üretim ve satış politikamızdaki farkımızı kısaca anlatmak gerekirse, üç cümle ile özetleyebiliriz.

1- Üst seviye kalite odaklı imalat (Kendi evimizde kullanmayacağımız kapıları üretmeyiz)

2- Koşulsuz ve şartsız müşteri memnuniyeti. ( Her bir müşteriyi bir defalık kar olarak görmeyiz)

3- Müşteri her zaman haklıdır. (Kaliteyi adil bir şekilde takdir edecek tek makamın müşteri cenahı olduğunu kabul ederiz)

Bu üç ana başlık başarımızın yegane sırrıdır diyebiliriz.

Open chat